RU

"Це швидке реагування": Єрмак – про те, як приймаються рішення про санкції

26.04.2021, 15:46
Андрій Єрмак (Фото: пресслужба форуму Україна 30)

Всі санкції РНБО приймаються виключно в рамках чинного закону про санкції, всі процедури дотримуються. Про це сказав голова Офісу президента України  Андрій Єрмак в інтерв'ю LIGA.net.

Єрмак підкреслив, що не потрібно плутати режим санкцій і кримінальний процес.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

"Санкції – це швидке реагування в тому випадку, якщо на підставі отриманих даних від СБУ та інших уповноважених органів РНБО приймає рішення про усунення загрози національній безпеці. Звичайно, кримінальний процес теж повинен бути у відповідних випадках, це ми також вже бачимо в роботі правоохоронних органів ", – сказав голова ОП.

За його словами, що стосується прізвищ, то відповідь дає текст закону про санкції.

"Це не те, що можна застосовувати щодо будь-якої людині. Повинні бути підстави. Як тільки відповідна інформація надається РНБО від уповноваженого органу – приймається рішення", – зазначив Єрмак.

Голова ОП підкреслив, що в гібридній війні, яка ведеться проти України, застосовуються різні засоби тиску, є різні шляхи нанесення збитку, не тільки суто військові.

"Це зокрема і дії з використанням мереж контрабандистів, взагалі злочинних організацій. У такій війні багато переплітається. Тому і держава повинна реагувати ефективно на кожну загрозу. Якщо ефективна реакція саме через санкції, то абсолютно справедливо –  застосовувати санкції", – сказав Єрмак.

Як бізнесу перевірити партнерів і конкурентів? Досьє на 6,5 млн юридичних осіб є в системі CONTR AGENT. Спробуй з тестовим доступом.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Юрий Тарасовский, Андрей Самофалов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини