RU

Ціна будівництва LNG-терміналу складе 846 млн. євро

30.03.2012, 12:36
Ціна будівництва LNG-терміналу складе 846 млн. євро - Фото
Фото: ЕРА
Вартість LNG-терміналу в Україні становить 846 млн. євро. Про це повідомив голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів під час презентації техніко-економічного обгрунтування (ТЕО) Національного проекту LNG-термінал.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Каськів зазначив, що крім цього на будівництво підвідного каналу буде потрібно 121 млн. євро, підключення до газотранспортної системи (ГТС) - 113 млн. євро. Кошти на підключення до ГТС будуть залучені шляхом внесення інвестиційної складової до тарифу на транспортування газу.

Консорціум інвесторів профінансує 30% вартості будівництва терміналу, повідомив голова Держагентства. Причому вкладення з боку держави складуть 55 млн. євро, інші 70% (513 млн. євро) будуть залучені за рахунок розміщення облігацій або кредитних ліній.

Будівництво об'єкта займе 49 місяців, вартість послуг терміналу після його запуску складе близько $40 за 1 тис. кубометрів.

Проект будівництва терміналу для регазифікації зрідженого природного газу (СПГ) в районі міста Південний на Чорноморському узбережжі України передбачає його розташування поруч з нафтовим терміналом ПАТ Укртранснафта й морським торговим портом Південний, повідомив Каськів.

Нагадаємо, раніше Каськів заявляв, що будівництво LNG-терміналу в Україні почнеться в 2013 році.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини