RU

Ціну на насіння соняшника збираються збільшити

13.11.2008, 13:43

Щоб український фермер мав "живі" гроші, необхідно докорінно поліпшити цінову ситуацію, насамперед, щодо насіння соняшника. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції президент Асоціації фермерів і приватних землевласників Іван Томіч.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами І.Томіча, під час наради глави уряду Юлії Тимошенко з представниками масложирової галузі України, яка пройшла на минулому тижні, було обумовлено, що мінімальна закупівельна ціна насіння соняшника становитиме 1600 грн./т. "Ціна насіння соняшника протягом тижня змінилася на + 300 грн. Сьогодні середня ціна становить 1200 грн.", - зазначив І.Томіч.

Щоб закупівельна ціна на цю сільгоспкультуру збільшилася до вказаного рівня, народні депутати Верховної Ради повинні проголосувати за таку пропозицію. "Якщо у нас у Верховній Раді буде голова, то через 10 днів ціна на насіння соняшника становитиме 1600 грн. (за тонну, - ред.)", - наголосив голова Асоціації.

Крім того, за його словами, необхідно, щоб народні обранці в парламенті проголосували за скасування експортного мита на насіння соняшника.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини