RU

Ціну на газ для України визначить Путін

30.03.2010, 17:10

Зустріч Міністра палива і енергетики України Юрія Бойка з головою правління ВАТ "Газпром" Олексієм Міллером не має ключового значення в українсько-російських газових перемовинах, оскільки всі основні рішення приймаються на рівні прем'єр-міністрів двох держав. Про це заявив сьогодні на прес-конференції експерт з енергетичних питань Олександр Нарбут.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Нарбут зазначив, що після зустрічі Ю.Бойка з головою правління "Газпрому" не звучало жодних коментарів щодо результативності. "Був коментар про безрезультативність візиту, а він результативним і не міг бути, адже абсолютно очевидно, дивлячись у невелику ретроспективу, що рішення про якійсь конкретні дії у відносинах газово-енергетичної сфери приймалися і приймаються на високому політичному рівні", - зазначив експерт.

За його словами, на сьогоднішній день такий рівень - це глави уряду двох держав Володимир Путін і Микола Азаров. "Без підготовленого діалогу з Прем'єр-міністром Путіним добитися істотного просування в юридичній і практичній фазі наших відносин буде складно", - наголосив він.

Нагадаємо, минулого тижня в Москві делегація Міністерства палива і енергетики України на чолі з Міністром Ю.Бойком провела перемовини щодо налагодження співпраці з РФ у газових і енергетичних питаннях.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>

Енергетична безпека: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини