RU

Ціни виробників промпродукції у січні зросли на 1,3%

07.02.2011, 14:45

Індекс цін виробників промислової продукції у січні 2011 року становив 101,3%. Про це повідомляє Державний комітет статистики України.

За даними Держкомстату, продукція добувної промисловості у січні подорожчала на 2,9%. У видобутку корисних копалин, крім паливно-енергетичних, ціни збільшилися на 3,2%, до того ж продукція підприємств з видобутку залізняка подорожчала на 3,9%. У видобутку паливно-енергетичних корисних копалин ціни зросли на 2,7%, зокрема на підприємствах з видобутку нафти - на 20,1%.

У переробній промисловості збільшення цін становило 1,3%. Найбільше (на 2,6% і 2,5%) подорожчала продукція у виробництві продуктів нафтопереробки і хімічному виробництві. На 1,8-1,1% зросли ціни у металургійному виробництві і виробництві готових металевих виробів, виробництві коксу, іншої неметалічної мінеральної продукції, обробці дерева і виробів з нього (крім меблів).

У виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів продукція подорожчала на 0,8%, зокрема у виробництві цукру - на 5,5%, борошномельних-круп'яних продуктів - на 4,5%, масла і тваринних жирів - на 1,4%, переробці і консервуванні овочів і фруктів - на 1,3%, виробництві хліба і хлебобулочних виробів - на 0,6%. Водночас у виробництві м'яса і м'ясопродуктів відбулося здешевлення продукції на 2,5%.

У виробництві і розподілі електроенергії, газу і води тарифи підвищилися на 0,3%, до того ж тарифи на теплоенергію зросли на 8,8%, електроенергію - знизилися на 0,7%.

Нагадаємо, у січні зростання споживчих цін в Україні становило 1%.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини