RU

Ціни на нерухомість в Україні можуть обвалитися на 40%

25.11.2008, 13:05

У 2009 році ціни на житлову нерухомість в Україні можуть знизитися на 40%. Цей період буде дуже вдалим для придбання житла. Про це повідомив аналітик ВАТ "Ерсте банк" Віктор Стефанішин.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, експерт зазначив: "Зменшення спекулятивного і неспекулятивного попиту, а також обмеження в фінансуванні зумовили рецесію в цьому сильно залежному від кредитів секторі економіки. Будівельні компанії оптимізують витрати, уряд також намагається допомогти галузі, однак це не вирішує головної проблеми - відсутність попиту".

В.Стефанішин також наголосив, що на сьогодні через загальний спад української економіки попит на комерційну і житлову нерухомість залишається досить низьким. В результаті ціни на житло вже впали на 30%.

Експерт зазначає, що в 2009 році ця тенденція триватиме також за рахунок виведення на ринок житлової нерухомості конфіскованого заставного житла. У зв'язку з цим падіння цін у секторі житлової нерухомості може становити 30-40%.

За словами експерта, одним із найбільших ризиків для сектора може стати різка девальвація гривні, що унеможливить повернення боргів з іпотечних кредитів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини