RU

Ціни на нафту трохи збільшилися

14.11.2008, 12:19

Нафтове котирування на азіатських торгах у п'ятницю збільшилося вище $58 за барель після того, як напередодні вони збільшилися майже на чотири відсотки, оскільки зростання фондових ринків втішило інвесторів, які бояться світової рецесії, а Організація країн нафти (ОПЕК) готова знову скоротити обсяги добування.

Як передає "Reuters", очікування того, що ОПЕК повторно вирішить скоротити добування на зустрічі в кінці листопада, підтримали нафтовий ринок, однак деякі аналітики стверджують, що зниження котирування ще не торкнулося дня, оскільки в США зростають запаси "чорного золота" і нафтопродуктів, а у всьому світі зростання попиту на цей вид енергоносіїв неухильно сповільнюється.

До 7:00 за київським часом грудневі ф'ючерси на американську легку нафту зросли на чотири центи до $58,28 за барель. У четвер до моменту закінчення торгів збільшилися до $2,08.

Порівняно з досягнутим у липні історичним максимумом понад $147,27 за барель нафтове котирування втратило вже майже $90. У четвер нафта в якийсь момент подешевшала до $54,67 за барель, що стало найнижчим рівнем з 30 січня 2007 року. Січневі ф'ючерси на індикативний сорт нафти Brent подорожчали на п'ять центів до $56,27 за барель.

Про ситуацію на ринку нафти і нафтопродуктів>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини