RU

Ціни на нафту підвищилися на тлі зниження долара

20.08.2008, 09:41

Ціни на нафту на азійських торгах у середу зросли і на деякий час перевищили $115 за барель завдяки тому, що зниження курсу долара знову змусило інвесторів перекинути кошти на сировинні ринки.

Як повідомляє "Reuters", до 6:56 за київським часом вересневі ф'ючерси на американську легку нафту додали 37 центів до $114,90 за барель. Жовтневі ф'ючерси на індикативний сорт нафти "Brent" подорожчали на 55 центів до $113,80 за барель.

Долар наполегливо намагається продовжити зростання щодо євро. У вівторок єдина європейська валюта знизилася до шестимісячного мінімуму до американської через упевненість інвесторів у сповільнених темпах зростання економіки єврозони і дуже слабкі надії на підвищення ключової відсоткової ставки ЄЦБ.

Гравці на ринку чекають публікації даних Управління енергетичної інформації США про запаси нафти та нафтопродуктів. Опитані аналітики вважають, що протягом минулого тижня запаси бензину скорочувалися четвертий тиждень поспіль через зменшення обсягів нафти, що імпортується до США. Експерти передбачають, що запаси нафти збільшилися на 900 тис. барелів, тоді як запаси бензину скоротилися на три мільйони барелів.

Серед інших чинників, які сприяють зростанню нафтового котирування, варто зауважити негоду в районі Мексиканської затоки, проблеми з безпекою в Нігерії та конфлікт Росії з Грузією.

Новини окремих галузей та ринків >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини