RU

Ціни на нафту на Нью-Йоркській біржі знизились уперше за 17 років

16.07.2008, 14:49

На торгах на Нью-Йоркській товарній біржі вперше за останні 17 років спостерігається значне зниження цін на нафту . Барель легкої нафти подешевшав відразу на $6,44 і його ціна до кінця торгів становила $138,74.

Як повідомляє "K2Kapital", під час торгів ціна бареля опускалася навіть до більш низьких позначок. Так, наприклад об 11 годин ранку за місцевим часом вона становила $135,92, але потім почала рухатися вгору.

Хоч нинішнє падіння цін на нафту порівнюють з ситуацією, що склалася на біржі 17 січня 1991 року, коли Президент США Джордж Буш старший оголосив про використання нафтових стратегічних резервів, сьогодні маємо низку істотних відмінностей. Тоді вартість бареля знизилася на $10,56, але барель торгувався за ціною $32. При цьому загальне зниження ціни становило 33%, що ніяк не можна порівняти з нинішніми 4,4%.

Спікер палати представників конгресу США Ненсі Пелосі, що представляє демократичну партію, виступила із заявою, в якій закликала нинішнього американського Президента Джорджа Буша наслідувати приклад його батька і також відкрити стратегічні сховища нафти з метою досягнення подальшого зниження цін на вуглеводні. Однак аналітики схиляються до думки, що надалі не варто чекати різких коливань на нафтовому ринку.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини