RU

Ціни на квитки у поїздах збільшуватися не будуть

29.04.2010, 17:10

Тарифи на пасажирські перевезення залізничним транспортом найближчим часом змінюватися не будуть. Про це заявив генеральний директор "Укрзалізниці" Михайло Костюк під час брифінгу 29 квітня 2010 у Києві.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Укрзалізниці", відомство розробляє шляхи скорочення збитковості пасажирських перевезень. "Ми проводимо аналіз наших витрат і вживаємо заходів щодо їхнього скорочення. Зокрема працюємо над більш ефективним використанням рухомого складу. Наприклад, поїзди, що прибувають нічним рейсом, проходитимуть експрес-обробку (санітарну обробку, миття, екіпірування) і будуть відправлятися за іншими маршрутами. Це буде абсолютно новий і ефективний підхід у використанні рухомого складу пасажирських поїздів", - зазначив М.Костюк.


Також, за його словами, ефективними для залізниць стануть денні поїзди. "За результатами досліджень, майже 50% пасажирів віддають перевагу цим подорожам, і ми збираємося ширше впроваджувати цей формат перевезень", - повідомив гендиректор "Укрзалізниці".

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини