RU

Ціни на "дизель" в Україні повторюють європейські

08.07.2008, 17:36

Дорожнеча дизельного палива в Україні повністю дублює ринок Європи, де дизель в оптовому продажу з вересня 2007 року дорожчий за бензин А-95. Про це заявив директор компанії "Паралель" (Донецьк) Дмитро Кулик.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі компанії, Д. Кулик відмітив: "Так звана дизелізація в повній мірі не наздогнала Україну, але останніх кілька років ми відчуваємо хорошу динаміку продажів якісних європейських марок дизельного палива в нашій мережі".

За його словами, влітку бензин завжди був дорожчий за ДТ,а в осінньо-зимовий період - навпаки. "Однак цієї весни традиційний прогноз цін не справдився, дизпаливо не тільки залишилося дорожчим за бензин А-95, але і почало збільшувати відрив від нього", - відмічає експерт.

Крім того, керівник "Паралелі" навів приклад Кременчуцького нафтопереробного заводу, який станом на 7 липня реалізував дизпаливо на 300 грн. дорожче за бензин А-95. "Якщо ж врахувати, що густина дизпалива вища, то різниця між цими двома марками палив при перерахуванні на літри збільшиться до 50 коп./л, що ми і можемо спостерігати на автозаправних станціях", - пояснив Д. Кулик.

Нагадаємо, на столичних автозаправних станціях ціни на дизельне паливо підвищилися, перестрибнувши позначку 7 грн. за літр.

У середньому літр "дизеля" подорожчав з 6,92 грн./літр - до 7,05 грн./літр (+13 коп.). Практично на всіх АЗС ціни на цей вид палива становили 7,05 грн./літр. Мінімальний поріг цін фіксувався на рівні 6,92 грн./літр.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини