RU

Ціни на бензин не повинні рости, - Азаров

04.09.2011, 22:57
Ціни на бензин не повинні рости, - Азаров - Фото
becb4b2d824a9f0e2783e1487389bb1d.jpg

Ціни на бензин не повинні рости, - Азаров

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що ціни на бензин на українських АЗС не будуть підвищуватися. Про це Азаров сказав в інтерв'ю телеканалу Інтер.

"Ми спостерігали досить довгий період стабільності цін на наших нафтозаправках. За цей час нафта і піднімалася, і падала. Тим часом продавці пропорційно не зменшили вартість бензину. Тому ми зараз говоримо: ви створили ж певний запас міцності, і тому давайте, шановні, тримайтеся на ось цих запасах", - зазначив прем'єр.

"Найближчі два-три тижні ми будемо уважно спостерігати за тим, як буде розвиватися ситуація на ринку нафти. І будемо робити висновки. Якщо буде потрібно, ми приймемо відповідні заходи", - повідомив голова уряду.

Також, за словами прем'єра, було прийнято рішення про завезення в Україну значної кількості нафтопродуктів. "Тому в сукупності все це не повинно вплинути на цінову ситуацію на ринку", - підкреслив Азаров.

Нагадаємо, раніше міністр палива та вугільної промисловості Юрій Бойко заявив, що нафтотрейдери з 1 вересня, після припинення строку дії пільгових акцизів, збережуть ціни на нафтопродукти на нинішньому рівні.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини