RU

Ціна на російський газ для України у 2011-ому може становити $250-270

20.09.2010, 14:45

Ціна на російський природний газ для України у 2011 році становитиме $250-270 за тисячу кубометрів. Про це заявив сьогодні на прес-конференції незалежний експерт з енергетичних питань Олександр Нарбут.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Нарбут зазначив, що ціна газу наступного року буде пов'язана із ситуацією на нафтовому ринку. "Формула, швидше, не зазнає ніяких істотних змін. Ми можемо передбачати ціну в діапазоні від 250 до 270 доларів у середньому по року", - зазначив він.

О.Нарбут наголосив, що у питанні ціни істотну роль відіграє і ситуація з компанією "Росукренерго". "Для того щоб вийти з патової ситуації, треба розрубати гордієв вузол проблеми з гучною назвою "Росукренерго". Не вирішивши цієї проблеми і враховуючи тих об'ємів газу, які повинен віддати НАК "Нафтогаз України", ця складова проблеми посилиться", - заявив він.

Нагадаємо, раніше заступник голови ВАТ "Газпром" Валерій Голубев заявив, що ціна на газ для України у четвертому кварталі цього року становитиме $250 за тисячу кубометрів, у 2011 році залишиться приблизно на такому ж рівні.

Ціна газу для НАК "Нафтогаз України" у третьому кварталі поточного року становить близько $248 за тисячу кубометрів. У першому кварталі 2010 року ціна становила $305, у другому - $236.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини