RU

Ціна на нафту впала нижче $126

23.07.2008, 14:06

Ціни на нафту знизилися нижче $126 за барель після того, як стало відомо, що ураган "Доллі" навряд чи заподіє шкоду нафтовій інфраструктурі Мексиканської затоки.

Як повідомляє "Reuters", спад американської економіки та слабкий попит на енергоносії в США також чинять тиск на ринок, вважають аналітики. "Доллі" майже не відхилився від шляху, який визначили синоптики. Не можна недооцінювати його потенційний вплив на ціни", - зауважив Олівер Джейкоб з "Petromatrix".

До 13:00 за київським часом вересневі ф'ючерси на американську легку нафту втратили $2,45 до $125,97 за барель. Ф'ючерси на нафту сорту знизилися на $2,28 до $127,27. Серпневі ф'ючерси на нафту марки "Urals" подешевшали на $4,07 до $122,95 за барель на терміновій сесії РТС. Здешевлення нафти у вівторок співпало зі зміцненням долара, яке зменшило привабливість сировини для інвесторів. У середу долар продовжив зростання.

Незважаючи на відступ з рекордного рівня вище $147 за барель, ціни на нафту все ще майже на 30% перевищують рівень кінця минулого року і більш ніж у шість разів - рівень 2002 року. Тропічний шторм "Доллі" увечері у вівторок перетворився в ураган, але, як очікується, він пройде далеко від найважливіших прибережних нафтових платформ.

Ринок також чекає даних про запаси нафти в США на минулому тижні. Аналітики вважають, що запаси нафти знизилися на 700 тис. барелів, а запаси дистилятів збільшились на 2,3 млн. барелів. Доповідь Адміністрації з енергетичної інформації США буде опубліковано сьогодні о 17:35 за київським часом.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини