RU

Ціна на газ для населення зросте ще на 26%

11.03.2011, 18:15
Ціна на газ для населення зросте ще на 26% - Фото
aecf3dc745b12585f612fe58d1dc2e43.jpg

Ціна на газ для населення зросте ще на 26%
НАК "Нафтогаз Україна" планує у кінці опалювального сезону на 26% підвищити тарифи на газ для населення. Про це на брифінгу в Харкові повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Євген Бакулін.

"Ми говорили, що збільшення тарифів планомірне. Планували збільшення на 26% у кінці опалювального сезону, щоб якомога менше, щоб це підвищення не вдарило по малозабезпечених верствах населення", - сказав Є.Бакулін, якого цитує УНІАН.

Глава "Нафтогазу" наголосив, що кошти від збільшення тарифів будуть спрямовані на вирішення проблеми житлово-комунального господарства України. "Справді, це йде на вирішення проблем, на вирішення проблем у комунальному господарстві, щоб люди гарантовано побачили своє забезпечення і теплом, і газом, і гарячою водою", - сказав він.

Нагадаємо, проект Меморандуму української влади до Міжнародного валютного фонду передбачає збільшення НКРЕ до липня 2011 року цін на природний газ для населення загалом на 30%.

Раніше НКРЕ постановами від 13 липня 2010 року збільшила з 1 серпня минулого року на 50% відпускні ціни на природний газ для населення і ціну газу для підприємств теплоенергетики, що забезпечують опалювання і гаряче водопостачання населення.

Євген Бакулін: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини