RU

Трудового кодексу цього року не буде

15.11.2010, 14:05
Трудового кодексу цього року не буде - Фото
926501870617a9ffa5e281cb6d25ca20.jpg

Трудового кодексу цього року не буде
Проект нового Трудового кодексу України цього року розглядатися не буде. Про це заявив Голова Верховної Ради Володимир Литвин сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів.

"Я відповідаю вам, а через вас всім, хто стурбований Трудовим кодексом, і займається організацією маніфестацій: не витрачайте задарма кошти, найближчим часом Верховна Рада України не збирається розглядати проект Трудового кодексу, принаймні, до кінця цього року. Отже, жодних підстав для різного роду акцій я не бачу", - сказав В.Литвин, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на цьому пленарному тижні у парламенті може бути розглянутий і прийнятий проект нового Трудового кодексу. У першому читанні Трудовий кодекс було прийнято у 2009 році.

У свою чергу, опозиція, підприємці і профспілки заявили, що готують акції протесту проти прийняття Трудового кодексу. В опозиції вважають, що поданий представниками більшості проект Трудового кодексу має "рабський характер" і приведе до того, що Міжнародна організація праці (МАРНОТРАТНИК) застосує санкції до України. Як зазначив народний депутат від фракції БЮТ Михайло Волинець, зокрема, проект Трудового кодексу передбачає можливість збільшення робочого дня до 48 годин у тиждень. У першому читанні проект Трудового кодексу було прийнято у 2009 році.

Ринок праці: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини