RU

Трубопровід із Росії. АМКУ відкрив справу про передачу активу Укртранснафті

08.06.2021, 20:10
Трубопровід із Росії. АМКУ відкрив справу про передачу активу Укртранснафті - Фото
Сховища Прикарпатзахідтранс (Фото – пресслужба Прикарпатзахідтранс)

Антимонопольний комітет України порушив справу про концентрацію Укртранснафтою у вигляді отримання в управління цілісного майнового комплексу компанії Прикарпатзахідтранс. Про це повідомляють на сайті АМКУ.

Прикарпатзахідтранс володіє частиною нафтопродуктопроводу "Самара – Західний напрямок", його власників пов'язують із депутатом  Віктором Медведчуком. До 2021 року через трубопровід на український ринок надходило дизельне пальне російської Роснєфті.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес-новини

У лютому 2021 року РНБО доручила повернути нафтопродуктопровід назад державі. З квітня трубопроводом "Самара – Західний напрямок" управляє оператор усіх нафтопроводів в Україні Укртранснафта.

Прикарпатзахідтранс експлуатує на території України ділянку нафтопродуктопроводу "Самара-Західний напрямок" протяжністю близько 800 км. Він призначений для прокачування дизельного пального з Росії та Білорусі для України і транзиту до Європи. Власниками компанії є білоруський бізнесмен Микола Воробей і громадянин Німеччини Анатолій Шефер. Шефера пов'язують з оточенням Віктора Медведчука. Сам Медведчук заперечує зв'язок із трубопроводом і постачання нафтопродуктів в Україну.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини