RU

Транспортні підприємства України збільшили вантажо - та пасажироперевезення

21.07.2008, 11:48

У I півріччі підприємства транспортної галузі перевезли 353,4 млн. тонн вантажів, що на 9% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це на прес-конференції повідомив Міністр транспорту та зв'язку Йосип Вінський.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Міністр зазначив, що найбільший приріст вантажоперевезень - 29,4% - дав автомобільний транспорт. Послугами пасажирського транспорту за I півріччя цього року скористалися 2,4 млрд. осіб, що на 132 млн., або майже на 6%, перевищує показники аналогічного періоду минулого року. При цьому найвищі темпи зростання пасажирських перевезень - майже 22% - продемонструвала авіація.

За словами Й. Вінського, якщо такі ж темпи вдасться зберегти і у II півріччі, за підсумками року підприємства транспортної галузі перевезуть понад 4 млрд. осіб, що становитиме рекордний для України показник.

Швидкими темпами, за словами Міністра, розвиваються послуги зв'язку. Так, у I півріччі їхнє зростання становило 21,2%. При цьому споживання послуг зв'язку на одного мешканця України у I півріччі збільшилось на 30%.

Досьє на Йосипа Вінського >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини