RU

Toyota випустить цифрову валюту

26.10.2020, 21:04
Toyota випустить цифрову валюту - Фото
Фото: ЕРА

ІТ-підрозділ корпорації Toyota розробить свою цифрову валюту і проведе її тестування. Про це компанія повідомила в своєму пресрелізі,  пише РБК-Крипто.

Токен буде створено за допомогою блокчейн-платформи DeCurret.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

У Toyota Systems розповіли, що тестування цифрової валюти буде проводитися серед 2500 працівників компанії. Вони зможуть отримувати токени в якості винагороди, зберігати їх в особистих блокчейн-гаманцях і обмінювати на призи.

Таким чином будуть досліджені можливості використання блокчейн-рішень у бізнес-моделі компанії. Якщо тестування пройде успішно, в майбутньому цифрова валюта може бути задіяна в ланцюжку поставок або для здійснення платежів між підприємствами.

Свій токен також планує випустити фінансова група Mitsubishi UFJ. У липні президент компанії Хіронорі Камезава заявив, що вона запустить токен MUFG у другій половині 2020 року.

Токен – це одиниця обліку, що не є криптовалютою, призначена для представлення цифрового балансу в певному активі, що виконує функцію "замінника цінних паперів" у цифровому світі. Токени являють собою запис у регістрі, розподілений у блокчейн-ланцюжку. Сьогодні існує багато різновидів токенів. На відміну від криптовалюти, токени можуть бути емітовані як централізовано (під управлінням однієї організації), так і децентралізовано (під управлінням заздалегідь визначеного алгоритму).
Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини