Топ-менеджер ПриватБанку очолив департамент НБУ

17.02.2020, 14:43
Топ-менеджер ПриватБанку очолив департамент НБУ - Фото
Фото: прес-служба НБУ

Департамент платіжних систем Нацбанку очолив екс-член правління ПриватБанку Шабан

З 17 лютого Департамент платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку України очолив колишній член правління ПриватБанку Олексій Шабан.

Як повідомляє прес-служба НБУ, Шабан призначений на посаду за результатами відкритого конкурсу.

У сферу повноважень нового директора входить: визначення політики Нацбанку в сфері регулювання діяльності платіжних систем і систем розрахунків і безготівкових розрахунків; розвиток НПС "ПРОСТІР"; нагляд (оверсайт) за платіжними системами.

"Значний досвід роботи Олексія Шабана в банку з розгалуженою платіжної інфраструктурою і широкої лінійкою платіжних продуктів стане корисним надбанням і центрального банку", - зазначив заступник голови НБУ Сергій Холод.

  • В кінці січня НБУ оголосив про оптимізацію своєї структури під нові функції в межах проекту "спліт": створені два нових департаменти, оновлена ​​діюча структура НБУ, а також повністю оновлена ​​структура департаменту ліцензування.
  • 16 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон про "спліт". Закон передбачає ліквідацію Національної комісії з регулювання ринків фінансових послуг та розподіл повноважень з регулювання фінансового ринку між Нацбанком і Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР).
Довідка. Олексій Шабан пропрацював більше 24 років в ПриватБанку. З серпня 2018 року він був членом правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу і активно займався впровадженням нових карткових і платіжних продуктів, зокрема через дистанційні канали. До грудня 2016 року декілька років очолював напрямок обслуговування індивідуальних VIP-клієнтів.

Шабан в 1995 році закінчив Національну металургійну академію України за спеціальністю "Менеджмент підприємств".

Читайте російською: Топ-менеджер ПриватБанка возглавил департамент НБУ

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии