RU

Томенко просить розібратися з рекламою ТМ "Sobiesky"

27.01.2009, 10:52

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко звертає увагу регуляторів на факти рекламування зовнішніми носіями торгової марки "Miss Sobiesky", під якою випускається горілка під назвою "Собескі".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі М.Томенка, депутат наголосив: "Незважаючи на заборону з 1 січня 2009 року зовнішньої реклами алкогольних напоїв і відповідних торгових марок, такі дії є незаконними і вимагають відповідного реагування з боку контролюючих органів". У зв'язку з цим він звернувся до керівництва Держкомітету з питань технічного регулювання і споживчої політики з проханням вжити заходів задля забезпечення вимог Закону "Про рекламу" і застосувати до його порушників санкції.

Нагадаємо, 1 січня 2009 року набули чинності окремі норми Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України про рекламу", прийнятого у березні 2008 року. Зокрема, з січня забороняється зовнішня реклама тютюнових виробів і алкогольних напоїв, реклама знаків для товарів і послуг, інших об'єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються тютюнові вироби або алкогольні напої. Також забороняється така реклама на транспорті.

Ринок алкоголю і тютюну: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини