RU

Томенко: Пенсійна реформа може стартувати з 1 квітня

18.01.2011, 16:15

Пенсійна реформа може набути чинності з 1 квітня 2011 року. Про це сьогодні на брифінгу заявив віце-спікер ВР Микола Томенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Томенко наголосив: "Мені досі незрозуміло, як уряд буде діяти. Ви знаєте, що у законопроекті, який ми отримали, стоїть дата 1 лютого. Очевидно, що з 1 лютого підвищення пенсійного віку або нові процедури, які передбачені для певних категорій, не набудуть чинності. Ймовірно, логіка розгляду буде такою. 16 лютого будуть парламентські слухання з пенсійної реформи, і за результатами парламентських слухань, навряд чи не через декілька днів, законопроект буде прийнятий у першому читанні. А коли закон буде прийнятий у другому читанні і коли набуде чинності і яка цифра там стоятиме, складно сказати".

М.Томенко передбачив, що, можливо, більшість діятиме "радикально проти народу", а Президент "помірно проти народу".

"Наприклад, Верховна Рада проголосує з 1 квітня (вступ закону в силу, - ред.), а Президент відстрочить на друге півріччя, і таким чином покаже, що поважає український народ на три місяці краще і більше, ніж парламентська більшість", - передбачив він.

За його словами, у будь-якому випадку пенсійна реформа буде прийнята на найближчій сесії, оскільки більшість її ідей вже закладені у бюджеті.

Нагадаємо, раніше Міністр соціальної політики С.Тігіпко оголосив, що проведення консультацій з громадськістю щодо пенсійної реформи заплановане на січень і лютий. Їхні результати будуть винесені на обговорення у Верховній Раді під час розгляду законопроекту про пенсійну реформу.

Микола Томенко: біографія та добірка новин>>>
Пенсійна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини