Томаш Фіала близький до купівлі Ідея Банку: названо ціну

21.12.2019, 17:12
Томаш Фіала близький до купівлі Ідея Банку: названо ціну - Фото
Томаш Фіала (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Поляки хочуть продати Ідея Банк майже за $60 млн. Головний претендент - українська Dragon Capital

Польська компанія Getin Holding S.A. та українська інвестиційна компанія Dragon Capital найближчим часом можуть закрити операцію про продаж Ідея Банку. Про це повідомляється на сайті власника банку.

Згідно з угодою про умови продажу, ціна акцій Ідея Банк Україна становить в еквіваленті 1,368 млрд грн (близько $58 млн).

У кінці жовтня повідомлялося, що польський холдинг підписав із неназваним інвестфондом угоду, згідно з якою фонд викупить до 100% акцій Ідея Банку, що базується у Львові, та до 100% ТОВ Нью Фінанс Сервіс зі штаб-квартирою в Києві.

У 2007 році Getin Holding купив 81,88% банку "Прикарпаття" за 103 млн грн. Спочатку установу перейменували в Плюс Банк, потім - Ідея Банк. Регулятивний капітал Ідея Банку на 1 жовтня становив 877,5 млн грн ($35 млн).

До складу Getin Holding S.A. входять компанії: Idea Bank (Польща), Idea Leasing, Idea Expert, Tax Care, M.W. Trade, Idea Bank (Україна), Idea Bank (Білорусь), Idea Bank (Румунія), Carcade (Росія). Його найбільшим бенефіціаром є громадянин Польщі та Мальти Лєшек Чарнецькі.

Dragon Capital - одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надаючи повний спектр інвестиційних банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром у держреєстрі зазначений громадянин Чехії Томаш Фіала.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам