RU

ТНК-ВР боїться інвестувати в Україну, - ЗМІ

03.03.2012, 14:00
ТНК-ВР боїться інвестувати в Україну, - ЗМІ - Фото
Лисичанський НПЗ. Фото - tnk-bp.com.ua
Компанія ТНК-ВР боїться інвестувати в Україну, побоюючись постійної зміни влади та інших особливостей українського "клімату". Про це ZN.UA повідомило поінформоване джерело в компанії, коментуючи зупинку роботи Лисичанського нафтопереробного заводу, що належить ТНК-ВР.

Серед причин, які в кінцевому підсумку знижують ефективність українського бізнесу ТНК-ВР, колишні співробітники компанії називають конфліктґ не тільки між російськими та британськими акціонерами, але й між кланами в середині російської частини ТНК-ВР. Протягом останніх двох років це вже призвело до кадрової революції в українському бізнесі ТНК-ВР, коли компанію почали підривати зсередини корупційні скандали й випадки виявлення різних зловживань на НПЗ у Лисичанську.

Однак, говорять джерела в компанії, на зміну прийшли всі ті ж ставленики від різних груп впливу, що мають, по своїй суті, різні завдання.

Нагадаємо, причиною зупинки Лисичанського НПЗ компанія називає збитковість діяльності в Україні. За даними компанії, в 2010 році консолідований збиток склав $68 млн., в 2011-му - $23 млн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини