RU

Тисячі підприємців можуть вийти на акції протесту 3 листопада

01.11.2011, 10:40
Тисячі підприємців можуть вийти на акції протесту 3 листопада - Фото
3775b5acfa5692ac8b5ea7ea5845676b.jpg
На акцію протесту 3 листопада 2011 готові вийти кілька тисяч підприємців, а також представники близько 250 громадських організацій з усієї Україні. Про це повідомив начальник штабу Всеукраїнської громадянської акції "Вперед!" Андрій Панаетов.

Як повідомляє УНІАН, Панаетов зазначив, що "цинізм влади переходить всі межі. Якщо раніше так званими "реформами" влада збивала труну для підприємництва, то антинародним законом №8521 вже приготовлена ​​і кришка з цвяхами. Малий бізнес приносять в жертву популізму та безвідповідальності".

Водночас він наголосив, що підприємці не будуть сидіти, склавши руки, і спостерігати, як знищують найактивніший клас суспільства. "Адже ми не тільки годуємо себе і свої сім'ї, але й приносимо величезні кошти в бюджет у вигляді податків і відрахувань. І ми маємо намір 3 листопада вийти на вулиці і змусити рахуватися з нашою думкою", - заявив громадський лідер.

Панаетов наголосив, що протестуючі мають намір вимагати від президента Віктора Януковича ветувати недавно прийнятий закон №8521 про спрощену систему оподаткування, оскільки він, на переконання підприємців, спрямований на дискримінацію малого бізнесу в Україну.

Віце-президент громадського об'єднання Союз перевізників України Сергій Овчинников також підтвердив, що 3 листопада відбудеться новий Автомайдан.

Начальник штабу Всеукраїнської громадянської акції "Вперед!" Панаетов закликав усіх небайдужих українців приєднатися до акції протесту в цей день.

"Якщо парламент не здатний прислухатися до голосу народу, а готовий приймати тільки ті закони, які обслуговують владу, то такий парламент має бути розпущений. Якщо для того, щоб влада повернулася обличчям до свого народу, треба буде провести сотні акцій протесту, автомайданів, податкових майданів - то ми до цього готові. Коли сотні тисяч підприємців та їх сімей викидають за грань виживання, то ми це мовчки терпіти не будемо", - заявив Панаетов.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини