Тисячі підприємців закидають площу перед Радою туалетним папером

Тисячі підприємців закидають площу перед Радою туалетним папером - Фото
04.11.2010, 10:40

Декілька тисяч підприємців під стінами Верховної Ради проводять акцію протесту з вимогами ввести мораторій на розгляд урядового проекту Податкового кодексу

Тисячі підприємців закидають площу перед Радою туалетним папером

Декілька тисяч підприємців під стінами Верховної Ради України проводять акцію протесту з вимогами ввести мораторій на розгляд урядового проекту Податкового кодексу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, у руках підприємці тримають плакати: "Ні азаровщині", "Податковому безладу - ні", "Замість податкових канікул - податкова зона", "Азаров, руки геть від базару", "Знищення середнього класу - це і є ваші реформи?", "Зроби подарунок Пенсійному фонду - помри молодим".

Підприємці барабанять у металеві відра, дують у дудки, закидають площу перед будівлею парламенту рулонами туалетного паперу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до загальнонаціонального страйку підприємців приєдналися галузеві профспілки. Керівник Всеукраїнського центру сприяння підприємницької діяльності Олександр Данилюк заявив, що підприємці і профспілки "оголосили 4 листопада Днем гніву в Україні".

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Популярне