RU

Тимошенко звинувачують у незаконному виділенні Мін'юсту 67,6 млн. грн.

20.12.2010, 17:20

Попередній уряд незаконно виділив Міністерству юстиції України 67,6 млн. грн. з резервного фонду державного бюджету для захисту прав і інтересів держави у зарубіжних судах. Такі результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, проведеного Рахунковою палатою України.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі відомства, порушуючи вимоги бюджетного законодавства, попередній уряд замість збільшення бюджетних призначень за бюджетними програмами, спрямованими на дотримання соціальних гарантій громадян України, незаконно виділив Мін'юсту 67,6 млн. грн. з резервного фонду держбюджету не на заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціально-політичного характеру, не на попередження їхнього виникнення, а для здійснення захисту прав і інтересів держави у зарубіжних судах, що можна було завжди передбачити у законі про держбюджет.

"Згідно з висновками колегії Рахункової палати, витрати у сумі 62,8 млн. грн., здійснені Мін'юстом у 2009 році і за 9 місяців 2010 року на забезпечення захисту прав та інтересів держави під час врегулювання суперечок у зарубіжних судах, були наслідком невчасного вирішення соціальних і правових проблем громадян України та іноземних інвесторів, а іноді і свідомого порушення прав громадян з боку держави", - сказано у повідомленні Рахункової палати.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини