RU

Тимошенко знайшла гроші на будівництво метро

17.02.2010, 17:15

Кабінет Міністрів України виділив зі стабілізаційного фонду 261 млн. грн. на будівництво і розвиток у 2010 році метрополітену у Києві і Дніпропетровську. Відповідну постанову прийнято на засіданні уряду 17 лютого.

Як повідомляє офіційний сайт Юлії Тимошенко, згідно з документом передбачається виділення 200 млн. грн. на фінансування Куренівсько-Червоноармійської лінії столичного метрополітену, будівництво ділянки від станції "Либідська" до станції "Виставковий центр" (перша черга - ділянка від станції "Либідська" до станції "Васильківська").

Водночас уряд прийняв розпорядження про виділення Міністерству транспорту і зв'язку 61 млн. грн. для будівництва і розвитку метрополітену Дніпропетровська.

Нагадаємо, що у Києві в цей час готовність станцій метро, що будуються в напрямку мікрорайона Теремки становить 80-90%. До того ж, за словами директора КП "Київський метрополітен" Петра Мирошникова, будівництво могло б завершитися протягом трьох місяців за умови нормального фінансування. Так, для завершення монтажних і архітектурних робіт необхідно 600 млн. грн.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини