RU

Тимошенко знає, як "нагодувати" армію

10.09.2008, 17:03

Нагодувати армію може парламент, а кошти на переозброєння можна одержати, навівши лад у реалізації надмірного майна. Про це журналістам заявила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Тимошенко нагадала, що Кабінетом міністрів ще до парламентських канікул було подано окремий проект змін до Держбюджету на 2008 рік, який повністю забезпечує Міністерство оборони. "Його не було прийнято. Ми потім подали загальні зміни і доповнення до бюджету на 2008 рік, в яких також врахована армія. Його не було прийнято. І сьогодні ми зробили усі необхідні кроки для того, щоб до 1 жовтня армія повністю була забезпечена коштами на харчування, але водночас ми розраховуємо на те, що парламент прийме зміни до бюджету або тільки ті, які стосуються фінансуванні армії або усі зміни до бюджету, які подав уряд. І тоді жодних проблем з фінансування армії не буде", - сказала глава уряду.

Щодо заяв про те, що фінансування армії можна збільшити втричі, Ю. Тимошенко відзначила, що на сьогодні це фінансування складає близько 10 млрд. грн. і якщо цю цифру треба збільшити до 30 млрд. грн., то зробити це можна тільки за рахунок скорочення пенсій і заробітних плат бюджетників. "Але уряд ніколи на це не піде. Думаю, і парламент не піде. Тому треба нормально розпорядитися майном армії. Ви знаєте, що багато років надмірне майно армії, у тому числі озброєння просто розбазарювалося, на корупційній основі. Сьогодні треба навести там лад. І тоді у спецфонді гроші для переозброєння армії, безперечно, знайдуться", - наголосила Ю. Тимошенко.

Нагадаємо, раніше Міністр оборони України Юрій Єхануров заявляв про критичну ситуацію у фінансуванні української армії. Крім того, Міністр оборони, повідомив, що вже визначено мінімально необхідний рівень граничних обсягів витрат на 2009 рік у сумі 32 млрд. грн. на рівні 2,5% від ВВП.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини