RU

Тимошенко збирається переконати Ющенка і Стельмаха підписати лист до МВФ

27.02.2009, 11:06

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко візьме участь у зустрічі з Президентом України Віктором Ющенком, Головою Верховної Ради Володимиром Литвиним, главою НБУ Володимиром Стельмахом і лідером опозиції Віктором Януковичем, під час якої збирається переконати їх підписати лист до керівництва МВФ. Про це сьогодні заявила прес-секретар Ю.Тимошенко Марина Сорока.

"Прем'єр-міністр буде намагатися переконати Президента і главу НБУ підписати лист до керівництва МВФ з приводу отримання другого траншу кредиту", - сказала М.Сорока, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами прес-секретаря, Ю.Тимошенко сподівається, що підписання спільного листа до МВФ стане консолідацією всіх гілок влади. Крім того, М.Сорока повідомила, що зараз триває зустріч Ю.Тимошенко з її радником Ханною Северінсен.

"В України буде великий шанс отримати допомогу. Для України важливо продовжити співпрацю з МВФ", - процитувала Ю.Тимошенко її прес-секретар. Вона відзначила, що Прем'єр-міністр сподівається, що під час зустрічі буде знайдено взаєморозуміння між всіма гілками влади і опозицією.

Нагадаємо, Президент України вчора заявив, що налаштований якомога швидше підписати лист про наміри до МВФ. На думку глави держави, цей лист повинен містити узгоджені між всіма політичними силами зобов'язання Української сторони, виконання яких є передумовою отримання другого траншу позики від МВФ і подальшої співпраці з ним.

Нагадаємо також, Кабінет Міністрів України оприлюднив проект Спільної заяви про готовність до співпраці з Міжнародним валютним фондом, затверджений на засіданні уряду, підписаний Прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко, в.о. міністра фінансів Ігорем Уманським і переданий на підпис до Секретаріату Президента України і Національного банку України.

Нагадаємо також, що МВФ затвердив для України кредитну програму "stand by" у розмірі SDR11 млрд. ($16,5 млрд.), з якої НБУ вже отримав близько $4,5 млрд.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини