RU

Тимошенко запросила МВФ і Світовий банк на засідання Кабміну

14.04.2009, 16:31

На сьогоднішнє позачергове засідання Кабінету Міністрів України запрошено представників міжнародних фінансових організацій. Про це, відкриваючи засідання уряду, повідомила Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Тимошенко наголосила, що на сьогоднішньому засіданні Кабміну присутні голова місії МВФ в Україні Джейла Пазарбазіолу, постійний представник МВФ в Україні Макс Альєр, а також представник Світового банку Пабло Сааведра.

"Це люди, які мною запрошені на засідання уряду для того, щоб дискусія у нас була, по суті справи, в прямому режимі, щоб ми мали можливість діяти так, як передбачено всіма умовами корегування нашої спільної програми взаємодії", - сказала Ю.Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада почала пленарний тиждень з того, що не внесла на порядок денний законопроекти, необхідні для отримання чергового траншау МВФ. Ініціативи розглянути відповідні законопроекти набрали трохи більше 200 голосів.

Нагадаємо також, що сьогодні фракція БЮТ вимагав від Прем'єр-міністра Ю.Тимошенко самостійно, без допомоги парламенту, створити всі умови для співпраці з МВФ. БЮТ стверджує, що голосування за законопроекти, необхідні для співпраці з МВФ, провалене за вказівкою В.Ющенка.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини