RU

Тимошенко запевняє, що Ющенко вже давно продав ОПЗ

08.09.2008, 14:24

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко спростовує твердження про те, що форсуванням приватизації Одеського припортового заводу вона мала намір створити сприятливі умови для російських інвесторів. Про це вона сказала сьогодні на прес-конференції.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Тимошенко наголосила, що Одеський припортовий завод давно підготовлено до приватизації та листом Президента було заявлено до приватизації, і рішенням Президента залишено до приватизації. "Ми поставили так проблематику, щоб могли брати участь (у приватизації - ред.) всі інвестори світу, а трудовий колектив був захищений справжніми умовами держави", - сказала вона.

Прем'єр зауважила, що на конкурс із приватизації ОПЗ було зареєстровано близько 30 інвесторів, і всі їх запросили для участі. "Зрозуміло, що це обвинувачення є абсолютно фіктивним, і воно лише підтверджує, що Одеський припортовой завод під час виборчої кампанії 2007 року Секретаріатом Президента був фактично в тіньовій сфері вже проданий, і треба було лише оформити документи. Але за хабарі, а не за реальні гроші", - впевнена вона.

Ю. Тимошенко також додала, що в Україні єдиний раз було проведено чесну та прозору приватизацію - "Криворожсталі" у 2005 році.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр України повідомила, що Кабінет Міністрів переніс приватизацію Одеського припортового заводу на невизначений термін.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Довідка про ВАТ "Одеський припортовий завод" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини