RU

Тимошенко закликала представників хімпрому не робити співробітників заручниками кризи

17.11.2008, 13:17

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко просить представників хімічної галузі робити своїх співробітників партнерами, а не заручниками в умовах кризи. Про це вона заявила під час наради з представниками хімічної галузі.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Тимошенко зазначила, що діалог з держпідтримки галузі повинен супроводжуватися діалогом керівників підприємств із профспілками і трудовими колективами.

"Сьогодні на нашу зустріч також запрошені керівники галузевих профспілок, керівники Федерації профспілок для того, щоб у нас з вами було чітке відчуття того, що держава буде рухатися настільки, наскільки зможе, назустріч галузі, підприємствам, а підприємства, в той же час, всі свої кроки робить, враховуючи і колективні договори, і галузеві договори. Це означає збереження робочих місць, це означає збереження заробітної плати, це означає збереження можливих соціальних програм, які в цій ситуації можна зберегти і провести", - сказала Прем'єр.

Ю.Тимошенко також наголосила, що всі зміни в своїй соціальній політиці керівники підприємств повинні провести тільки після обговорення з профспілками і трудовими колективами. "Я хочу зазначити, що сьогодні всі трудові колективи розуміють складність ситуації. Робіть їх партнерами, а не заручниками. Вони розуміють, що сьогодні, можливо, треба на крок відступити... і вони будуть допомагати вам у цьому, але так, щоб це не були односторонні, жорсткі, а іноді і жорстокі дії щодо трудових колективів", - наголосила Прем'єр.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини