RU

Тимошенко закликає зробити хліборобство національною ідеєю

05.08.2008, 13:10

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що в Україні прийшов час зробити хліборобство національною ідеєю. Про це вона заявила сьогодні на нараді з питань врегулювання ситуації на ринку зерна.

"Я вірю в це, і знаю, що ми можемо це зробити", - наголосила Ю. Тимошенко, слова якої наводить Управління зі зв'язків зі ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Глава уряду також зауважила, що вже на сьогодні Україна має рекордну врожайність за часи незалежності - 34,1 центнера з га, "і це ще не кінцеві показники".

Крім того, Прем'єр-міністр привітала 14 регіонів країни, які зібрали понад 1 млн. тонн зерна. Так, Ю. Тимошенко повідомила, що в Одеській та Дніпропетровській областях зібрано 3,4 і 3 млн. тонн зернових відповідно, у Запорізькій, Харківській, Миколаївській - від 2,8 до 2,4 млн. тонн, Кіровоградській і Херсонській - близько 2 млн. тонн, Полтавській, Черкаській, Донецькій областях та Автономній Республіці Крим - 1,8 млн. тонн, Київській, Вінницькій, Луганській областях - 1,2-1,3 млн. тонн. "Я думаю, що такі результати говорять про те, що труд землеробів, селян, аграріїв сьогодні є настільки ефективним, що ми вже можемо досягати таких прекрасних результатів", - зазначила глава уряду.

Нагадаємо, 1 серпня Юрій Мельник повідомив, що Україна вийде цього року на врожай зернових у 43 млн. тонн, при чому з них буде експортовано не менше 15 млн. тонн.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини