RU

Тимошенко вже думає, як жити після кризи

17.02.2010, 12:23

Кабінет Міністрів України починає роботу над організацією стратегічних реформ в Україні. Про це заявила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко під час засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами Ю.Тимошенко, наступне засідання Кабінету Міністрів буде відкритим, на нього планується запросити групу стратегічного аналізу і стратегічного планування здійснення реформ в Україні, створену урядом раніше, і заслухати підготовлений звіт цієї групи.

"На наступному відкритому засіданні уряду ми заслухаємо і затвердимо план стратегічних реформ в Україні на основі національного звіту про стан справ у посткризовий період. Я думаю, що нам як уряду треба думати про стратегії розвитку країни, про справжні реформи, які необхідно в державі провести", - зазначила Ю.Тимошенко.

Вона також повідомила, що група стратегічного планування, до якої належать фахівці Академії наук, представники громадських організацій, представники уряду, розробила стратегію, яка дає змогу на п'ять років сформувати основу для початку проведення глибинних реформ після кризи в державі. "Під час кризи важко було проводити фундаментальні реформи. Зараз, коли криза завершена, нам необхідно ці реформи втілювати в життя пришвидшеними темпами і ефективно їх здійснювати", - наголосила Ю.Тимошенко.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини