RU

Тимошенко вважає, що послуги ЖКГ мають стати бізнесом

18.11.2008, 17:19

Надання житлово-комунальних послуг в Україні має стати бізнесом. В цьому переконана Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, про що вона заявила, відкриваючи нараду з питань житлово-комунального господарства.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Тимошенко звернула увагу на реалізацію низки проектів з Світовим банком і низкою європейських банків, зокрема, проект реформування системи водопостачання у місті Львові на суму близько $41 млн.

За словами Прем'єр-міністра, впровадження проекту дозволило скоротити споживання електроенергії і поліпшити послуги водопостачання у місті. Близький до завершення проект реформування системи водопостачання і водоочистки у місті Запоріжжя на загальну суму $42,5 млн. "Крім того, 10 листопада набрала чинності угода з Світовим банком, яка передбачає надання підприємствам водопостачання і водовідводу в Україні позики на загальну суму $140 млн. на 20 років з п'ятирічним пільговим періодів під надзвичайно низькі відсотки - 4,1%, який буде використовуватися на енергозбереження, оскільки це, безумовно, найбільш вагома складова собівартості. Учасниками проекту вже стали підприємства водопоставок Івано-Франківська, Одеси і Чернігова. Це один із кроків галузі до ринкової системи господарювання. Надання житлово-комунальних послуг в Україні має стати бізнесом, як це відбувається майже у всіх країнах світу", - сказала Прем'єр. Вона наголосила, що бізнес цей має бути правильно побудований, мати у своєму розпорядженні чітку систему безпеки, систему тарифів, а також певну якість послуг, що надаються.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини