RU

Тимошенко впроваджує податок на нерухомість

22.10.2008, 12:35

Кабінет Міністрів України пропонує впровадити податок на нерухоме майно з 1 листопада 2008 року. Відповідний законопроект схвалено сьогодні на засіданні уряду, про що повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко журналістам на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Тимошенко наголосила, що уряд керується необхідністю розподілити фінансові ризики між всіма суб'єктами економічної діяльності. "Тому ми пропонуємо розглянути і прийняти невідкладно Закон про нерухоме майно, що дасть змогу впровадити на місцевому рівні, не на державному рівні, а на рівні місцевих бюджетів відповідний податок на багатство, на великі землі, на величезні ділянки землі, там, де люди дійсно живуть розкішно. Зараз є абсолютно всі підстави впровадити такий податок на таке майно і наповнити місцеві бюджети", - зазначила Прем'єр.

На прохання журналістів Ю. Тимошенко уточнила, що Кабмін проситиме Верховну Раду прийняти цей законопроект найближчими днями з тим, щоб він набув чинності з 1 листопада 2008 року.

Нагадаємо, Кабмін також рекомендує парламенту на 30-50% знизити собівартість будівництва. Сьогодні на прес-конференції Ю. Тимошенко повідомила, що з галузей, які важливі для стабільного функціонування економіки, повинне зніматися податкове навантаження. "Йдеться про весь комплекс будівельної галузі: ми в цьому законі прописуємо всі абсолютно зміни до чинних нормативних актів, які передбачають на 30-50% зниження собівартості будівництва. Це означає, що ми серйозно розвантажуємо будівельні організації від податків", - зазначила Прем'єр-міністр.

Нагадаємо, сьогодні Кабінет Міністрів України схвалив законопроект про мінімізацію впливу світової фінансової кризи на Україну. Всі рішення щодо захисту України від впливу кризи було прийнято на засіданні уряду одностайно.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини