RU

Тимошенко вказала джерело фінансування армії

11.12.2009, 17:22

Кабінет Міністрів України запланував з 1 січня 2010 року провести фінансування Збройних Сил України виключно із загального фонду державного бюджету і передати все зайве майно армії Фонду держмайна. Про це заявила Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко на святкуванні з нагоди Дня сухопутних військ України.

"Армія щороку сподівалася на так званий спеціальний фонд, коли планували продавати майно, землі і планували великі прибутки спецфонду. Але у результаті щороку це закінчувалося великим пшиком - нуль прибутків, нуль витрат... Тому ми запланували з 1 січня взагалі ліквідувати таке фінансування армії як спецфонд і передати все зайве майно Фонду держмайна, і нехай продемонструє, як потрібно нормально розпоряджатися і нормально фінансувати армію", - наголосила Ю.Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, Президент України Віктор Ющенко ввів у дію рішення РНБО від 20 листопада 2009 року "Про заходи щодо невідкладного поліпшення фінансування Збройних Сил України для подолання кризового стану їхньої боєздатності". Відповідний Указ глава держави підписав 2 грудня.

Держбюджет України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини