RU

Тимошенко виступила під Радою з революційною промовою

16.11.2010, 14:55
Тимошенко виступила під Радою з революційною промовою - Фото
13b4e423705a3871d86932661450fc73.jpg

Тимошенко виступила під Радою з революційною промовою
На акцію протесту під Верховну Раду України прибула лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко. Вона виступила із зверненням до підприємців, що зібралися, закликавши їх не припиняти боротьбу і відстоювати свої законні права.


"Тільки боротьба, і більше нічого. Я хочу сказати від імені нашої політичної сили: ми разом із вами у парламенті намагаємося зупинити прийняття Податкового кодексу. Ми будемо разом із вами стільки, скільки ви захочете. Який вихід є з цієї ситуації? Якщо, наприклад, вони натиснуть кнопку і приймуть Податковий кодекс, ми з вами зобов'язані продовжити боротьбу", - зазначила Ю.Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Ю.Тимошенко, наступним кроком після голосування у Верховній Раді стане підписання документа Президентом Віктором Януковичем. "Тому наступне, що ми можемо зробити, це прийти точно так само у палац на Банковій і сказати своє слово - не підписувати цей документ. І я чомусь хочу вірити в те, що якщо десятки тисяч по всій країні скажуть своє слово, у нас є всі шанси зупинити прийняття цього документа", - додала лідер "Батьківщини".

Вона також заявила, що якщо влада не почує закликів громадськості, залишається два варіанти розвитку подій. "Перший шлях - це нормальні, цивілізовані вибори, на яких, я впевнена, ви ніякої підтримки не дасте тим, хто знущається сьогодні над вами... Але якщо в Україні не буде таких виборів або вони будуть відкладені на невизначений термін, то другий шлях - це серйозні дії людей, це революції", - заявила вона.

Ю.Тимошенко навела як приклад акції протесту, які недавно проходили в європейських країнах, зокрема, у Франції, заявивши, що громадяни України також можуть відстоювати свої законні права і свободи таким способом. "Боротьба - невід'ємна частина нашого руху вперед, якщо з нами так вчинюють, як сьогодні", - наголосила вона.

Нагадаємо, сьогодні під стінами Верховної Ради проходить акція протесту проти прийняття Податкового кодексу. Організатори акції протесту заявляють, що наразі кількість учасників перевищила 40 тисяч осіб.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини