Тимошенко виступила під Радою з революційною промовою

16.11.2010, 14:55
Тимошенко виступила під Радою з революційною промовою - Фото
13b4e423705a3871d86932661450fc73.jpg

На акцію протесту під Верховну Раду прибула лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко. Вона виступила із зверненням до підприємців, що зібралися, закликавши їх не припиняти боротьбу

Тимошенко виступила під Радою з революційною промовою
На акцію протесту під Верховну Раду України прибула лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко. Вона виступила із зверненням до підприємців, що зібралися, закликавши їх не припиняти боротьбу і відстоювати свої законні права.


"Тільки боротьба, і більше нічого. Я хочу сказати від імені нашої політичної сили: ми разом із вами у парламенті намагаємося зупинити прийняття Податкового кодексу. Ми будемо разом із вами стільки, скільки ви захочете. Який вихід є з цієї ситуації? Якщо, наприклад, вони натиснуть кнопку і приймуть Податковий кодекс, ми з вами зобов'язані продовжити боротьбу", - зазначила Ю.Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Ю.Тимошенко, наступним кроком після голосування у Верховній Раді стане підписання документа Президентом Віктором Януковичем. "Тому наступне, що ми можемо зробити, це прийти точно так само у палац на Банковій і сказати своє слово - не підписувати цей документ. І я чомусь хочу вірити в те, що якщо десятки тисяч по всій країні скажуть своє слово, у нас є всі шанси зупинити прийняття цього документа", - додала лідер "Батьківщини".

Вона також заявила, що якщо влада не почує закликів громадськості, залишається два варіанти розвитку подій. "Перший шлях - це нормальні, цивілізовані вибори, на яких, я впевнена, ви ніякої підтримки не дасте тим, хто знущається сьогодні над вами... Але якщо в Україні не буде таких виборів або вони будуть відкладені на невизначений термін, то другий шлях - це серйозні дії людей, це революції", - заявила вона.

Ю.Тимошенко навела як приклад акції протесту, які недавно проходили в європейських країнах, зокрема, у Франції, заявивши, що громадяни України також можуть відстоювати свої законні права і свободи таким способом. "Боротьба - невід'ємна частина нашого руху вперед, якщо з нами так вчинюють, як сьогодні", - наголосила вона.

Нагадаємо, сьогодні під стінами Верховної Ради проходить акція протесту проти прийняття Податкового кодексу. Організатори акції протесту заявляють, що наразі кількість учасників перевищила 40 тисяч осіб.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Выборы в Беларуси"Уже народ, а не народишко!". Как выборы-2020 изменили Беларусь