RU

Тимошенко "виставляє" міністерствам і відомствам особисті рахунки

23.04.2009, 09:14

До 1 липня в органах Державного казначейства у кожної бюджетної установи з'явиться окремий рахунок для зарахування коштів, отриманих від надання платних послуг. Це обумовлено розпорядженням Кабінету Міністрів N417 від 14 квітня 2009 року.

Крім коштів, отриманих від надання платних послуг, бюджетні організації зможуть перераховувати на свій рахунок доброчинні внески, гранти і подарунки.

Як йдеться у тексті документа, такий крок зроблений "з метою вдосконалення казначейського обслуговування бюджетних установ".

Нагадаємо, представляючи раніше пакет документів із надання платних послуг, Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко анонсувала відкриття власного розрахункового рахунку для кожної бюджетної установи. Таким чином, відзначила глава уряду, бюджетні організації буде переведено на госпрозрахунковий метод роботи.

Вслід за виступом Прем'єра перший заступник глави Секретаріату Президента Олександр Шлапак піддав пакет документів із надання платних послуг різкій критиці. На сьогодні, наголосив він, українське законодавство вимагає, щоб уряд встановлював вичерпний перелік платних послуг. Президент України Віктор Ющенко, додав представник Секретаріату, вважає такий документ надзвичайно небезпечним, тим більше, що питання надання платних послуг в Україні є неврегульованим.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини