RU

Тимошенко: Виплату пенсій за червень завершено на 100%

24.06.2009, 10:56

Фінансування виплати пенсій за червень успішно завершене на 100%. Про це заявила Прем'єр-Міністр України Юлія Тимошенко, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

"Пенсійний Фонд, завдяки своїй професійній системній роботі в умовах важкої кризи, зібрав на 4,5% більше, ніж за червень минулого благополучного року", - сказала Ю.Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Глава уряду запевнила, що пенсії будуть і далі виплачуватися вчасно. "Я хочу раз і назавжди зупинити політичних провокаторів від високопосадовців до опозиції, які з початку року заявляли, що будуть зриви пенсій, буде невиплата, буде скорочення пенсій. Надходження до Пенсійного фонду і виплати з фонду здійснюються таким чином, що всі пенсіонери можуть бути спокійні - всі пенсії будуть виплачуватися в повному обсязі і вчасно", - сказала Ю.Тимошенко.

Нагадаємо, як повідомила Міністр праці і соціальної політики України Людмила Денісова, на сьогодні виплата пенсій і грошової допомоги за червень 2009 року профінансована повністю у сумі 13,5 млрд.грн. у всіх регіонах України. 13,6 млн. громадян отримали пенсії вчасно і в повному обсязі.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини