RU

Тимошенко вимагає від НБУ припинити спекуляції з гривнею

18.12.2008, 16:50

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко звернулася до керівництва Національного банку України з вимогою негайно "припинити спекулятивні операції" з гривнею. У іншому випадку вона звернеться за допомогою до міжнародних організацій.

"Я думаю, що такої ганьби Національний банк України ще ніколи не переживав. І такого іміджу ганебного у Національного банку України ще ніколи не було... Я хочу зараз звернутися до голови Національного банку, до всього правління Національного банку, хочу звернутися до Ради банку. Якщо ви не зупините в найближчі години ці спекулятивні операції і не поставите курс гривні на місце, я буду звертатися до міжнародних організацій, які займаються розслідуванням відмивання брудних грошей і макроспекулятивних і корупційних операцій", - сказала Ю. Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, у свою чергу, Президент Віктор Ющенко сьогодні заявив, що спільні дії Національного банку України (НБУ) і Міністерства фінансів призведуть до стабілізації ситуації на валютному ринку. За його словами, на сьогодні курс гривні передевальвовано, і причиною цього є психологічні, а не економічні чинники. "У нас немає причини економічного характеру", - зізнався він.

18 грудня українські банки продавали готівковий долар по 10,7 гривень, євро пропонують по 15,5 гривень.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини