RU

Тимошенко виключає підвищення цін на газ для населення

17.06.2009, 13:25

У Міністерстві фінансів України заявляють, що Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко не розглядає можливості підвищення тарифів на газ для населення в умовах кризи. Про це заявив виконувач обов'язків Міністра фінансів Ігор Уманський.

"Зараз позиція уряду, Прем'єр-міністра особисто, полягає у тому, що можливостей в умовах кризи підвищувати ціни на газ для населення немає", - сказав І.Уманський, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ .

Водночас, в.о. голови Мінфіну наголосив, що, на його думку, цінова політика повинна не тільки вирішувати соціальні питання але й стимулювати енергозбереження. "Не може бути в Україні для населення ціна нижчою, ніж для населення в Росії. Це парадокс. З іншого боку, через низьку ціну ми субсидуємо не тільки незахищені верстви населення, ми субсидуємо і багатих людей, які можуть і повинні платити адекватну ціну. Разом з тим, це питання в умовах політичної і економічної кризи навряд чи отримає підтримку", - сказав І.Уманський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАК "Нафтогаз України" і НКРЕ узгодили підвищення цін на газ для населення з 1 січня 2010 року до економічно обґрунтованого рівня.

Ігор Уманський: біографія і добірка новин>>>
Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини