RU

Тимошенко викликає "на килим" газових боржників

19.06.2009, 09:28

Сьогодні під головуванням Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко відбудеться нарада з головами облдержадміністрацій, мерами міст і керівниками "Теплокомуненерго" з питань погашення заборгованості перед НАК "Нафтогаз України".

Нагадаємо, станом на 15 червня 2009 року заборгованість підприємств ТКЕ за природний газ, спожитий з 1 жовтня 2008 року, перед НАК "Нафтогаз України" становить 3,464 млрд.грн. (рівень оплати - 60%). У зв'язку з цим, ДК "Газ України" доручила Державній інспекції з енергозбереження і регіональним підприємствам з газопостачання і газифікації (облміськгазам) відключити від газопостачання підприємства ТКЕ, яким через значну заборгованість не виділено планові ресурси природного газу. Зокрема, доручено відключити від газопостачання: АЕК "Київенерго" "Кримтеплокомуненерго", "Донецьктеплокомуненерго", "Криворізьку теплоцентраль", "Севтеплоенерго", "Комуненергію" (м. Рівне), "Луцьктеплоенерго", "Уж-тепло", "Тепловоденергія" (Хмельницька обл.), "Дніпротеплоенерго", "Полтаватеплоенерго".

За даними НАК "Нафтогаз України", найбільшу заборгованість за спожитий з 1 жовтня 2008 року природний газ накопичили теплопостачальні підприємства Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Луганської, Запорізької, Одеської, Київської, Черкаської областей, а також АР Крим.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини