RU

Тимошенко вдарить Кримінальним кодексом по зростанню цін на ліки

16.10.2008, 16:30

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко звернулася до Генеральної прокуратури з проханням порушити кримінальні справи і накласти арешт на майно оптових постачальників, що збільшили ціни на лікарські засоби. Про це вона повідомила сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Тимошенко має в своєму розпорядженні інформацію про те, що окремі приватні оптові постачальники лікарських засобів необґрунтовано збільшили ціни на цю продукцію. Цю ситуацію вона розглядає як ще одну рейдерську атаку на Україну, яку слід негайно зупинити. "Сьогодні я надішлю звернення до Генеральної прокуратури з переліком таких підприємств оптових, зі списком прізвищ їхніх власників, які сьогодні практично здійснюють абсолютно необґрунтовану цінову атаку на сферу торгівлі лікарськими засобами. І я думаю, що сьогодні країна вже почала це відчувати", - сказала вона.

Ю. Тимошенко також зазначила, що вважає це спланованою акцією, спрямованою на "разбалансування ситуації в Україні". "Я вважаю, що такі люди будуть нести відповідальність - якщо в країні є Генеральна прокуратура - за Кримінальним кодексом України. І я звернулася негайно порушити проти них кримінальні справи і зупинити всі ці процеси, в тому числі заарештувавши їхнє майно, їхні товари для того, щоб вони таким свавіллям в країні більше не займалися", - наголосила Прем'єр-міністр України.

Нагадаємо, раніше замглави Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення Костянтин Косяченко повідомив, що держава вже вжила заходів для стабілізації цінової ситуації на фармацевтичному ринку. За його словами, в кінці минулого тижня у деяких дистрибуторів було зафіксовано різке, до 40%, збільшення цін на лікарські засоби.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини