RU

Тимошенко: В українських ПСГ є 20 млрд. кубометрів газу

08.07.2009, 16:51

В українських підземних сховищах газу (ПСГ) є 20 млрд. кубометрів російського газу. Про це повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції.

"На сьогодні у газових сховищах України є 20 млрд. кубометрів газу. Ми готуємося до зими, ми готуємося до стабільної роботи газотранспортної системи і, безумовно, ми готуємося до того, щоб забезпечити власних українських споживачів природним газом на 2010 рік", - сказала Ю.Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За розрахунками експертів, 20 млрд. кубометрів газу, що знаходиться в українських сховищах, вистачить для стабільної роботи ГТС і потреб України в осінньо-зимовий період.

Нагадаємо, ГТС України включає у себе 13 підземних газосховищ з активним об'ємом 34,5 млрд. кубометрів. Мережа підземного зберігання газу включає чотири комплекси - Західноукраїнський, Київський, Донецький і Південноукраїнський. Максимальний можливий відбір при повному заповненні підземних сховищ газу може досягати 250 млн. кубометрів на добу.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>
Енергетична безпека: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини