RU

Тимошенко: в Україні криза менш руйнівна, ніж в інших країнах

13.05.2009, 11:51

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко констатує, що в Україні, Польщі і деяких прибалтійських країнах криза менш руйнівна, ніж в інших країнах. Про це вона заявила сьогодні, відкриваючи засідання уряду.

"Приємно відзначити, що світова фінансово-економічна спільнота зробила висновок, що в Україні, Польщі і в деяких прибалтійських країнах криза все-таки менш руйнівно діє, ніж це прогнозувалося і планувалося світовими фінансово-економічними колами на початку кризи. Тобто, Україна проходить випробування більш успішно, ніж це було заздалегідь спрогнозовано", - сказала Ю.Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Прем'єр закликала членів уряду працювати в такому ж темпі на подолання фінансово-економічної кризи. Водночас, вона зазначає, що є багато напрямів, в яких необхідно посилити роботу. Це стосується проектів Євро-2012, зокрема, аеропорту "Бориспіль", забезпечення пільгового проїзду громадян України в міському і приміському транспорті, а також інші питання.

"Я хочу ще раз наголосити, що виконання бюджету, перевиконання доходів Пенсійного фонду, своєчасна виплата заробітної плати і пенсій бюджетникам, своєчасна виплата зарплати шахтарям і утримання сьогодні ситуації у стабільному режимі - це непросто дається, це дуже важка робота, це робота в надзвичайно кризових обставинах", - наголосила глава уряду.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини