RU

Тимошенко: В банку "Київ" виявлено арсенал "важкої зброї"

17.08.2009, 12:43

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко повідомила, що під час перевірки в банку "Київ" було виявлено "важку зброю".

"У цьому банку виявили достатню кількість зброї, причому важкої зброї, і також не було пояснено, ні звідки ця зброя взялася у цьому банку, ні яке угрупування цей банк представляв, що треба зберігати у цьому банку цілий арсенал", - сказала Прем'єр-міністр, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Також Ю.Тимошенко повідомила, що Міністерство внутрішніх справ України порушило кримінальну справу за фактом знищення фінансових документів в банку "Київ". За її словами, уряду вдалося поставити свого керівника у цьому банку лише кілька днів тому. "І що цікаво, коли було затягування з призначенням керівника цього банку від уряду, в той час масово вивозилися документи з банку. Ці документи знищувалися, і коли наша команда увійшла з новим керівником в банк "Київ", затримали людей, які вивозили документи з банку, які, по суті, руйнували всю бухгалтерію", - сказав глава уряду.

Нагадаємо, 10 червня уряд ухвалив рішення про рекапіталізацію трьох недержавних комерційних банків: "Укргазбанку", "Родовід Банку" і банку "Київ".

Банки і банківські послуги: добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини