RU

Тимошенко: У МВФ немає бажання співпрацювати з Азаровим

23.06.2010, 16:20

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко сумнівається щодо бажання Міжнародного валютного фонду (МВФ) співпрацювати з урядом Миколи Азарова. Про це вона сказала сьогодні на прес-конференції у Миколаєві.

"Дуже мала ймовірність того, що з цим урядом МВФ буде співпрацювати", - цитує Ю.Тимошенко її прес-служба.

Лідер БЮТ зазначила, що одним з умов надання Міжнародним валютним фондом коштів є скорочення дефіциту державного бюджету України. "Сьогодні реальний дефіцит бюджету, зокрема, за оцінками експертів, становить 16%. З такими дефіцитами МВФ не кредитує", - сказала вона.

Крім того, Ю.Тимошенко вважає однією з причин потенційного небажання МВФ співпрацювати з урядом Азарова збільшення витрат на утримання органів державної влади.

"Ви знаєте, що нарощуються витрати, зокрема на утримання апарату, на утримання усіх правлячих вертикалей, зокрема президентської, урядової, зокрема усі сьогодні збільшують свої витрати - і Верховна Рада. Так само МВФ ніколи не дасть траншу, коли збільшуються витрати", - пояснила вона.

"МВФ не дасть траншу і тому, що після рішення Стокгольмського суду, де, по суті, Янукович і його оточення у України відсудили 12 мільярдів кубічних метрів газу - це навіть за середніми розрахунками від $3 до 5 млрд. Тому зрозуміло, що ці гроші треба брати звідки - швидше - із золотовалютного резерву країни. І тому я вірю, що МВФ не допустить, щоб їхніми кредитними ресурсами покривалися такі найпотужніші за всю історію незалежної країни кримінальні корупційні операції, як повернення "Росукренерго" від $3 до 5 млрд.", - зазначила Ю.Тимошенко.

Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини