RU

Тимошенко у Львові зустріла чергову партію "Таміфлю"

04.11.2009, 17:42

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко в аеропорту Львова зустріла літак з Швейцарії з черговою партією препарату "Таміфлю" в кількості 200 тис. упаковок. Глава уряду подякувала екіпажу, що здійснив перевезення ліків.

Як повідомляє управління у зв'язках зі ЗМІ секретаріату КМУ, Ю.Тимошенко вказала, що партію препарату буде розвантажено і розвезено в українські лікарні. "Вся країна завтра отримає цей препарат", - сказала Прем'єр. Глава уряду вказала, що з отриманням сьогоднішньої партії в Україні є потрійний запас "Таміфлю".

Прем'єр-міністр нагадала, що препарат "Таміфлю" хворі можуть отримати в лікарнях безкоштовно, і додала, що ліки завезені за ціною 67 грн. за упаковку.

Крім того, глава уряду повідомила, що літак, яким прибула в Львів урядова делегація, привіз апарати для штучної вентиляції легень, апарати штучних нирок, а також інше медичне обладнання, необхідне для реанімаційний процедур, які необхідно застосовувати для лікування хворих.

За словами Ю.Тимошенко, обладнання буде передано лікарням Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської областей, зокрема, для кожної області по 6 апаратів штучної вентиляції легень і по одному апарату штучної нирки.

Нагадаємо, раніше в Україну було доставлено 300 тисяч упаковок препарату, що є місячною нормою споживання для всієї України.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Боротьба з небезпечними захворюваннями: добірка новин>>>
Свинячий грип: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини